Paneel met patroon softshell kinderbroek blauwe robots
Voor dit product kan geen cadeaubon of kortingsbon worden gebruikt.
Samenstelling: 100 % polyester + TPU
Gewicht: 255 g/m2
Stofbreedte: 150 ±3 cm
Waterkolom 18.000 mm
Ademend vermogen 12.000 g/m2/24h
De verkeerde kant van de stof is wit.
Winter
Samenstelling: 100% polyester + Membraan: 100% TPU
Binnenlaag: fleece (100% PES)
Gewicht: 320 g/m²
Stofbreedte: 142 ± 2 cm
Waterdichtheid 10000 mm
Ademend vermogen 3000 g/m²/24u
De verkeerde kant van de stof is wit.
Onze winter softshell lijkt op het eerste gezicht dunner, echter wordt dit veroorzaakt door de druk tijdens het bedrukken. Het gewicht blijft behouden en de parameters blijven ongewijzigd.
C2- metà della circonferenza del sedile (larghezza del sedile)
Lunghezza lato K
Lunghezza del passo L
Let op: het product wordt verkocht als een patroon bedrukt op stof, geen klaar genaaid product. Elk onderdeel is al van de naadtoeslag voorzien.
De onderdelen hoeven alleen maar uitgeknipt te worden langs de gemarkeerde lijnen.
Een uniek aanbood auteurspanelen met een naaipatroon voor softshell kinderbroek gedrukt op stof van Takoy.
Een paneel van wintersoftshell bedrukt door ons gloednieuwe, herziene en verbeterde Adam/Eve-naaipatroon voor het naaien van kinderbroeken. Het originele naaipatroon van de softshell broek is iets verkleind en aangepast voor een perfecte pasvorm, bekijk hiervoor de maattabel. Voor dit naaiproject hebt u nog elastiek band nodig (a.d.h.v. de taillewijdte) en boordstof voor tailleband. Het sjabloon voor de tailleband staat op het paneel, a.d.h. hiervan kunt u dit patroononderdeel uitknippen.
Geen gedoe meer met patronen overtekenen, gewoon knippen en naaien! Onze panelen zijn niet alleen geschikt voor beginners die nog niet ervaren genoeg zijn in het werken met de naaipatronen, maar ook voor ervaren kleermakers die tijd willen besparen en geen patronen over willen tekenen en op stof over willen brengen. Softshell is een veelzijdige, ademende en waterdichte stof die uit drie lagen bestaat: de buitenstof, waterdicht en ademend membraan, zachte fleece. Het materiaal wordt meestal gebruikt voor de productie van buitenkleding. De stof is goed bestand tegen de meeste weeromstandigheden zoals wind, regen e.d.
We bedrukken deze stofstoort in onze eigen printer bij Takoy.
Het patroon zelf wordt door onze Takoy ontwerpers tot stand gebracht en mag niet worden gekopieerd of nagetekend. Ook mag het hertekende patroon niet worden gebruikt om andere producten voor verdere verkoop ervan te naaien of elektronisch of in gedrukte vorm te worden doorverkocht.
WE NAAIEN EEN KINDER SOFTSHELL BROEK ⎜ @TakoyNL

WE NAAIEN EEN KINDER SOFTSHELL BROEK ⎜ @TakoyNL























































Validate your login